Objednání

Objednání je možné prostřednictvím hovoru, sms, e-mailem nebo zde na webu přes formulář.
Pokud se nedovoláte, vyčkejte a my vám zavoláme zpět. Můžete pro jistotu napsat sms. Nepište nám prostřednictvím osobních profilů na FB.

Pro objednání či konzultace volejte prosím PO-PÁ od 9 do 16 hod. O víkendu a mimo vypsanou dobu dobu nereagujeme na hovory!

Na terapie přicházejte bez známek virové či bakteriální infekce nebo zablešení. V případě vážných zdravotních potíží musí před terapií být prohlédnuto veterinárním lékařem. Zprávu o zdravotním stavu a léčbě vezměte OKOPÍROVANOU s sebou. Majitelé přicházejte vždy zdraví! Bez rýmy, kašle či teplot! Pokud trpíte respiračním onemocněním, prosím, návštěvu odložte.

Objednání na terapie je závazné, a proto jsou omluvy akceptovány pouze 24 hodin předem telefonicky nebo formou sms (e-mailem nejsou akceptovány!). 
POZOR! Rušení pondělních termínů nejpozději však v pátek do 17 hodin. 

Pokud dojde ke zrušení později, bude vám účtován poplatek ve výši 1/2 ceny terapie, z důvodu pokrytí nákladů. 

V případě neomluvení terapie, již není možné se objednat na další terapii.

Buďte prosím ohleduplní i k ostatním klientům, máme delší objednávací lhůty a delší seznam náhradníků. Děkujeme za pochopení.

Dostavte se na svou terapii včas (5 minut předem). Pokud přijdete o 10 a víc minut pozdě, nebudete již ošetřeny, ale budete muset zaplatit poplatek ve výši 1/2 poloviny ceny terapie. Po příchodu se pohodlně se usaďte do čekárny a vyčkejte na vyzvání ke vstupu. PROSÍM NEKLEPAT!!! Rušíte tím probíhající terapii. Zároveň prosím o shovívavost, někdy se terapie před vámi může o pár minut protáhnout. Děkujeme za pochopení.

Po ošetření následuje klidový režim minimálně tři dny. Délku a režim klidového režimu je individuální dle zdravotního stavu zvířete.

Vytvořte si webové stránky zdarma!